Nasza firma istnieje na rynku od 1999r. Od początku istnienia staramy się zdobywać zaufanie największych światowych "gigantów" dostarczających sprzęt komputerowy. W chwili obecnej możemy pochwalić się współpracą z firmą HP.
Jesteśmy partnerem biznesowym firmy HP. Firma HP w każdym kraju na świecie współpracuje z 3 firmami, które mogą kupować towary bezpośrednio od niej i rozprowadzać je po całym kraju. Jesteśmy właśnie jedną z takich firm. Dzięki temu kupujemy sprzęt komputerowy bezpośrednio od producenta bez żadnych pośredników. W naszym asortymencie znajdą Państwo sprzęt zupełnie nowy, pochodzący z nadwyżek magazynowych, sprzęt powystawowy, a także odnawiany - zawsze w najniższych cenach w kraju. W ofercie posiadamy komputery stacjonarne, komputery przenośne, palmtopy, monitory LCD oraz drukarki. Firmą, które z nami współpracują pomagamy w załawieniu spraw gwarancyjnych tych produktów.

Kolejną firmą, której produkty posiadamy w naszej ofercie jest firma Sony. Dzięki kontaktom, które zdobyliśmy przez 8 lat, produkty tego producenta importujemy nie tylko od największych dystrybutorów w Europie ale także z Chin i Japonii. 
W ofercie posiadamy Laptopy VAIO, desktopy, a także monitory LCD oraz akcesoria


facebook